Strona główna » Wieczór wspomnień o Lechu Trawickim, Dyrektorze Muzeum Rybołówstwa  Morskiego 

Wieczór wspomnień o Lechu Trawickim, Dyrektorze Muzeum Rybołówstwa  Morskiego 

by danielszysz
Wieczór wspomnień o Lechu Trawickim, Dyrektorze Muzeum Rybołówstwa  Morskiego 

Wieczór wspomnień w Muzeum będzie poprzedzony mszą świętą w intencji Lech Trawickiego w dniu 27 maja o godzinie 18 w kościele Gwiazdy Morza w Świnoujściu

Wieczór wspomnień o Lechu Trawickim, Dyrektorze Muzeum Rybołówstwa  Morskiego 

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłym odejściu Lecha Trawickiego, Dyrektora naszego Muzeum.

Był człowiekiem pełnym energii i pasji, otwartym na innych, życzliwym i zawsze gotowym do rozmowy. Miał wyjątkowe poczucie humoru, którym potrafił rozjaśnić nawet najtrudniejsze chwile. Dla nas nie był jedynie przełożonym — był częścią naszej muzealnej rodziny.

W tych wyjątkowo trudnych chwilach chcielibyśmy zaprosić wszystkich, którym był bliski, na wieczór wspomnień poświęcony Jego osobie. Pragniemy przywołać chwile spędzone razem, podzielić się wspomnieniami i wspólnie uczcić pamięć człowieka, który pozostawił po sobie tak wiele dobra.

Zapraszamy w najbliższą środę, 27 maja, o godzinie 19.00.

Zespół Muzeum Rybołówstwa Morskiego

Wieczór wspomnień o Lechu Trawickim, Dyrektorze Muzeum Rybołówstwa  Morskiego 

Wieczór wspomnień o Lechu Trawickim, Dyrektorze Muzeum Rybołówstwa  Morskiego

ŚWINOUJŚCIE BEZ DODATKOWEJ KARETKI? MIESZKAŃCY PYTAJĄ: KTO POMOŻE LATEM, GDY MIASTO ZNÓW PĘKNIE W SZWACH?

 

You may also like